SIEMENS
 
Říjen 2021
Novinky ze světa Siemens
 
 
 
Vážení zákazníci, vážení partneři,
nachystali jsme pro Vás stručný přehled aktualit ze světa průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace.
Zvýhodněné nabídky v Industry Mallu
 
 
Produktové aktuality
 
INDUSTRY FÓRUM
Cyklistické přilby na míru díky řešením Siemens
Protože žádné dvě hlavy nejsou stejné, každá helma HEXR je vytvořena tak, aby přesně odpovídala obrysům naskenované hlavy konkrétního zákazníka. Během několika vteřin sken vygeneruje virtuální model helmy skládající se z 30 000 bodů. Výroba každé helmy pak pomocí 3D tisku a následné odeslání trvá maximálně pět týdnů.
 
 
ZE ZÁZNAMU
Průmyslová komunikace a identifikace
Podívejte se na sérii webinářů TIA na dosah, kde jsme ukázali, jak lze efektivně optimalizovat investice do automatizace výroby za účelem její digitalizace. Seznámíme Vás s tvorbou průmyslových sítí vhodných pro připojování zařízení jako jsou SIMATIC PLC, ale také komponent průmyslové identifikace,
a to jak optické tak i založené na bázi RFID technologie. Uvedli jsme tři webináře, v rámci kterých jsme představili nejen produktové novinky, ale i praktické ukázky.
 
 
 
 
Webináře a události
Siemens novinky kdykoliv k dispozici
Nestihli jste Siemens seminář o produktových novinkách? Zajímá vás specifická oblast průmyslových technologií, například automobilový průmysl, logistika nebo jiné? Poslechněte si záznamy Siemens seminářů a sledujte, kdy budou další akce pro vás na siemens.cz/udalosti.
 
V případě dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: digital.industries.cz@siemens.com.

Váš tým Siemens Digital Industries