SIEMENS
 
Červenec 2021
Novinky ze světa Siemens
 
 
 
Vážení zákazníci, vážení partneři,
nachystali jsme pro Vás stručný přehled aktualit ze světa průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace.
Zvýhodněné nabídky v Industry Mallu
 
 
Produktové aktuality
Nový výkonný nástroj pro SINUMERIK ONE
Nová technologie Top Speed Plus zajišťuje větší dynamiku CNC frézování při spolehlivém dodržení kontury. To je důležité zejména pro tří a pětiosé simultánní obrábění, např. při obrábění ploch.
 
Lokalizační systémy, které si poradí
i s nejsložitější výrobou
Technologie RTLS (Real-Time Location System) bývá často zaměňována za známější a široce rozšířenou technologii RFID. I když mají oba tyto systémy hodně společného, stejné rozhodně nejsou. Přečtěte si, jak se tyto technologie liší a jaké mají výhody nebo zhlédněte webinář na téma SIMATIC Ident
& RTLS – identifikace a lokalizace.
 
 
E-BOOK
PLM, které pomáhá plnit požadavky a termíny dodání
Zjistěte, jak nejlépe reagovat na výrobní požadavky a jak zohlednit technologické změny a procesy. V elektronické knize „Dilema při vývoji výrobků“ si můžete na základě nedávno provedené studie mezi vedoucími pracovníky v inženýrství přečíst o dvou proti sobě stojících faktorech – rostoucí výrobní požadavky a krátké termíny dodání. Přečtěte si o pěti strategiích, které pomáhají vyrovnat se s těmito výzvami.
 
 
E-BOOK
Klíčové trendy pro výrobce strojů
Výrobci strojů za poslední roky zaznamenali ve svém oboru zásadní změny. V této e-knize naleznete 4 zásadní trendy, kterým výrobci strojů čelí, a které je nutné řešit k udržení konkurenční výhody. Stáhněte si tuto bezplatnou e-knihu a zjistěte více.
 
 
 
 
Webináře a události
Siemens novinky kdykoliv k dispozici
Nestihli jste Siemens seminář o produktových novinkách? Zajímá vás specifická oblast průmyslových technologií, například automobilový průmysl, logistika nebo jiné? Poslechněte si záznamy Siemens seminářů a sledujte, kdy budou další akce pro vás na siemens.cz/udalosti.
 
V případě dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: digital.industries.cz@siemens.com.

Váš tým Siemens Digital Industries