SIEMENS
 
Květen 2022
Novinky ze světa Siemens
 
 
 
Vážení zákazníci, vážení partneři,
nachystali jsme pro Vás stručný přehled aktualit ze světa průmyslové automatizace, komunikace a digitalizace.
Zvýhodněné nabídky v Industry Mallu

 
 
Produktové aktuality
 
S AI může tovární automatizace nabrat nový dech
Z ještě nedávno „pouze“ převratných myšlenek se stávají megatrendy budoucnosti. AI čím dál tím více proniká také do výroby, kde umožňuje strojům provádět činnosti, které byly tradičně možné pouze s využitím lidské inteligence. Postup této technologie je rychlý a exponenciální. Hranice jejich možností se zatím zdají neomezené. Výroba dnes prochází zejména v důsledku digitalizace zásadní transformací, na níž se AI podílí zcela zásadním způsobem.
 
 
Zvyšte hodnotu svých dat –
s modulárním inženýringem
COMOS – Když data pracují za vás. Cesta
k Průmyslu 4.0 nabízí firmám v chemickém průmyslu mnoho příležitostí, jak rychle jednat. Ti, kteří vědí, jak cíleně zvýšit hodnotu dat závodu, budou mít trvalou konkurenční výhodu. Mezi klíčové faktory patří centralizované ukládání dat a používání chytrých šablon. Návrhářské a inženýrské úsilí lze výrazně snížit pomocí standardizovaných modulů, jako jsou moduly implementované
v integrovaném softwarovém řešení,
jako je COMOS.
 
 
Záznam z webináře COMOS Mobile Worker
Pro údržbu jsou důležitá data z různých systémů, jako např. ERP, CAE, DCS a mnoho dalších. Ty musí být konsolidovány do jednoho celku, aby dávaly celkový obraz o stávajících zařízeních. Podívejte se na náš záznam již proběhlého webináře a seznamte se s naším řešením a týmem expertů, Petrem Šestákem a Michalem Sithem.
 
 
 
 
Webináře a události
Siemens novinky kdykoliv k dispozici
Nestihli jste Siemens seminář o produktových novinkách? Zajímá Vás specifická oblast průmyslových technologií, například automobilový průmysl, logistika nebo jiné? Poslechněte si záznamy Siemens seminářů a sledujte, kdy budou další akce pro Vás na siemens.cz/udalosti.

 
V případě dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: digital.industries.cz@siemens.com.

Váš tým Siemens Digital Industries